Wyprzedzenie. Nie jedź!

Dużym krokiem przypuszczam wyprzedzę tygodnik „Gwarek”, felietonistkę i zarazem moją sąsiadkę blogową, panią Kasię Stotko, oraz może też (z tym będzie najtrudniej) ustny przekaz zwany plotką podając prawdopodobnie wierne cytaty wypowiedzi "padłych" w czasie dzisiejszej wielogodzinnej Sesji RM. Piszę „prawdopodobnie", gdyż notatki zrobiłam odręcznie, nie dokonawszy zapisu elektronicznego.

1. „ Niefrasobliwa gra słów”
2. „Jestem pod wpływem apelu o miłość”

I teraz można zgadywać nazwiska dwóch autorów wyżej umieszczonych słów.
..........................................................................................................

Dla uspokojenia przed snem popatrzę na kilka przyjaznych i życzliwych twarzy.


30-tka to szczęśliwa liczba; chyba się nie mylę. Radny Łukasz Garus oraz panowie obsługujący tele-audio-wizyjnie dzisiejszą sesję RM tj. Krzysztof Przybysz z równie smukłym kolegą.


Pani Skarbnik wyluzowała się na krótko podczas przerwy w sesji dzięki pojawieniu się na sali sesyjnej młodzieńca z Biura Rady Miejskiej, Pana Dominika.
.............................................................................................

Jeszcze nostalgiczne wspomnienie niedzielne - Bardzo dziękuję za zorganizowanie uroczystości, Pani Prezes.

................................................. Skoro wyprzedzenie, to proszę - kontynuacja tematu komunikacyjnego :-) NIE JEDŹ PO LEKACH! cz.1 Puls Medycyny Sekcja: Informacje Data publikacji: 2008-01-30 Dziedzina: Inne Nawet do 20 proc. wypadków drogowych może być spowodowane przez kierowców, którzy byli pod wpływem działania leków, niekorzystnie oddziałujących na sprawność psychofizyczną. Leki stosowane przez kierowców mogą w złożony sposób wpływać na pogorszenie sprawności psychofizycznej. Oddziałują one zarówno na składowe reakcji odruchowej, jak i na koordynację ruchów, wpływając na przewodnictwo nerwowo-mięśniowe oraz na funkcje ośrodkowego układu nerwowego. WIĘCEJ: www.analityk.slask.pl