Nie planowany

Ten nie planowany wpis wykonuję nocną sobotnią porą ale nie powiem, że piszę do poduszki. Przemyśliwać bowiem zamierzam jeszcze przed północą o tym, co za mną i co przede mną.

Wczoraj zadano mi takie pytania: "Niech no pani powie, jak to jest teraz w Radzie? O co chodzi? Dlaczego zmienił się układ?" A ja: "Zaraz, zaraz! Trzy pytania do jednej kobiety, w jednej chwili, na jeden temat? Nie, nie. Wysokiej władzy pozostawię interpretację publiczną wydarzeń. Ja natomiast mogę panu powiedzieć o laboratorium ANALITYK albo o moim blogu, albo o Obszarze Natura 2000. Polityka dla liderów, życie dla mnie. Może innym razem..." 


Tę nadziemną pozostałość szybu obserwuję o różnych porach roku i doby. "Rogalik" jest niczym kosmiczny pojazd osiadły na pustyni. Czy ma nadal połączenie ze Skarbnikiem czy już z Marsjanami?


 Mój ulubiony model zdjęciowy! Tym razem bez Stonera (szczenię wyrosło podobno do gabarytów i ciężaru worka z ziemniakami). Towarzysząca osoba płci żeńskiej ma najbardziej melancholijne oczy, jakie kiedykolwiek widziałam. Oto przypadek - kontuzjowany obiekt określonych działań medycznych przed apteką! Dużo zdrówka Państwu życzę!


 Po traumatycznych przejściach - uśmiech :-) Metalowe ozdoby nadają kolorytu ozdabianej parze.

...........................................................................

Nie jedź po lekach! cz.2


PULS MEDYCYNY
Sekcja: Informacje
Data publikacji: 2008-02-27
Dziedzina: Inne  
 Lekarz przepisujący pacjentowi lek mogący ograniczyć jego zdolność do bezpiecznego prowadzenia pojazdów powinien go o tym uprzedzić oraz poinformować, jak długo ten efekt będzie się utrzymywał. Jedną z grup leków, która może szczególnie ograniczać tę zdolność są leki oddziałujące na funkcje ośrodkowego układu nerwowego.

 Niepożądane działanie w tym zakresie może powodować wiele leków z grupy N, zwłaszcza leki nasenne, uspokajające, przeciwlękowe, neuroleptyki oraz niektóre przeciwdepresyjne, przeciwpadaczkowe, a także leki zmniejszające napięcie mięśni.

WIĘCEJ: www.analityk.slask.pl