Pierwszy wpis

...najgorszy jest chyba właśnie ten pierwszy wpis. Pewnie będę go przeglądał, edytował i próbował skasować z tysiąc razy…

No ale cóż, nie panikujmy, zaczynajmy!

Na początku chciałbym się Wam wszystkim przedstawić… Nazywam się Robert Mrozek. Urodziłem się w Tarnowskich Górach gdzie mieszkam, zdobywam wykształcenie i pracuję. W 2006 roku ukończyłem V Liceum Profilowane na kierunku Zarządzanie Informacją. Od tamtego czasu pracowałem na stanowisku handlowca w firmie komputerowej X-KOM.PL. W 2010 roku byłem najmłodszym kandydatem do Rady Powiatu z listy Komitetu Wyborczego Inicjatywy Obywatelskiej Powiatu Tarnogórskiego. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, kilkuletniej pracy i pomocy wielu osób, w 2011 roku rozpocząłem prowadzenie własnej działalności gospodarczej - sklep komputerowy BLU-VISION.PL.

Firma ta, oprócz sprzedaży sprzętu komputerowego i peryferii, świadczy szereg usług w zakresie informatyki, nowych technologii oraz serwisu sprzętu i podzespołów bazowych. Jestem studentem pedagogiki na kierunku resocjalizacja i profilaktyka społeczna oraz edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. Kierunek studiów może wydawać się dziwny i w żaden sposób niezwiązany z moją ścieżką zawodową, ale uważam, że taki rozdział to dobre rozwiązanie.

Interesuję się polityką, nowymi technologiami, jedną z moich głównych pasji jest kinematografia - to właśnie ona pochłania każdą moją wolną chwilę. Uwielbiam dobre filmy, często wracam do starych, sprawdzonych tytułów …niektórzy uważają, że zbyt często :-)