WIEDŹMIN w Tarnowskich Górach!

W czwartek 13 marca o 18:00 w DKF "Olbrzym" w ramach nieformalnego cyklu "Znani Tarnogórzanie" zapraszam na „WIEDŹMINA w Tarnowskich Górach!". Będę miał zaszczyt poprowadzić spotkanie z ARTUREM GANSZYŃCEM, głównym projektantem fabuły „Wiedźmina: gry komputerowej", współtwórcą „Wiedźmina 2", projektantem gier mobilnych, w tym wielokrotnie nagradzanego "Puzzle Craft".

W trakcie spotkania poruszone zostaną kwestie dotyczące różnych doświadczeń Pana Ganszyńca - małych produkcji na urządzenia mobilne, większych projektów (jak np. "Wiedźmin"). Poruszymy m.in. kwestię tworzenia gier. Postaramy się również odpowiedzieć wspólnie na pytanie, w którym kierunku zmierza rynek gier komputerowych.

ARTUR GANSZYNIEC - rocznik 1977. Z wykształcenia ekonomista, z zawodu scenarzysta i projektant gier. Główny projektant fabuły "Wiedźmina: gry komputerowej", współtwórca "Wiedźmina 2", projektant gier mobilnych, w tym wielokrotnie nagradzanego "Puzzle Craft" i świeżo wydanego "Another Case Solved". Autor papierowej gry fabularnej "Wolsung". Prowadzi zajęcia z projektowania gier na Politechnice Łódzkiej. Tarnogórzanin mieszkający w Warszawie.

Serdecznie zapraszam! Liczę na waszą aktywność i obecność:)

UPDATE 13.03.2014r.

Poniżej wrzucam kilka zdjęć z dzisiejszego spotkania w DKF "Olbrzym" - WIEDŹMIN w Tarnowskich Górach!

Z naszej strony dziękujemy aktywnej publiczności, Panu Arturowi oraz Panu Jakubowi (Kino Olbrzym). icon_smile