Targi ExpoSilesia - NOWOCZESNA SZKOŁA!

Zapraszam do obejrzenia mojej wideo-relacji z targów ExpoSilesia - Nauka, bezpieczeństwo, rekreacja - NOWOCZESNA SZKOŁA! (10-04-14r.)

To już nasze drugi targi w ExpoSilesia. Dwa lata temu odwiedziliśmy targi związane z pilotażowym projektem "Cyfrowa szkoła". Tym razem pomimo znacznie mniejszej frekwencji, braku szumu medialnego, organizatorzy ponownie dopisali! Oprócz odwiedzenia większości stoisk z nowościami związanymi z technologiami wykorzystywanymi w edukacji, zaliczyliśmy kilka szkoleń tematycznych.

Na uwagę zasługuje szkolenie i oferta firmy Microsoft. W końcu można uczciwie przyznać, iż gigant z Redmond wyciągnął rękę do klientów edukacyjnych, przygotowując dla placówek związanych z oświatą mnóstwo ciekawych, innowacyjnych, a przy tym dostępnych za niewielkie (...a czasami bezpłatnie) środki finansowe.

W naszym materiale znajdziecie tu wszystko w ekspresowym skrócie! Na początek człowiek - talent! ..."miSZCZ ciekłego Azotu"! Będą również drukarki 3D, tablice interaktywne, stół interaktywny z Windows 8.1, inteligentne klocki Lego, roboty ...będzie również podłoga interaktywna!

Szkoła naprawdę może być fajna:)