DBI - Dzień Bezpiecznego Internetu

11 lutego obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu - DBI! Podobnie jak w zeszłym roku, tak i również w tym, zapraszam Państwa do DKF "Olbrzym" na DBI - "Razem tworzymy lepszy Internet" w najbliższy wtorek, 24.02 o 18:00. Spotkanie szkolenie skierowane jest dla nauczycieli oraz rodziców, ale tak naprawdę liczymy na obecność wszystkich zainteresowanych osób oraz tych, którzy mają pytania, wątpliwości lub chcą się podzielić swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Podobnie jak w zeszłym roku część teoretyczną będziemy chcieli połączyć z dyskusją ...która miejmy nadzieję, będzie bardzo owocna - taka wspólna burza mózgów nt. Internetu i wszystkiego co się z nim łączy. W porównaniu do zeszłego roku będziemy chcieli zaprezentować Państwu serię filmów dydaktycznych oraz moduł poświęcony ćwiczeniom praktycznym.

Na koniec pozwolę sobie przesłać ogromne podziękowania dla DKF "Olbrzym" i Tarnogórskiego Centrum Kultury za otwartość i chęć współpracy przy tym wydarzeniu. Sam pomysł organizacji DBI w Tarnowskich Górach wyszedł kilka lat temu od Tarnogórskiej Grupy Inicjatyw Prorodzinnych MobilnaMama.pl. Oprócz mojej osoby wydarzenie poprowadzi Karolina Olejnik-Pyka ("MobilnaMama.pl") - pomysłodawczyni projektu. Przy oprawie audiowizualnej pomoże nam jak zawsze Jakub Pudełko - za co już teraz serdecznie dziękuję!

Podobnie jak rok temu, liczę na dużą frekwencję i gorącą debatę w gronie wszystkich zebranych. Jeszcze raz serdecznie zapraszam!