Poczuj Moc w Miejskim Kinie!

Dawno, dawno temu...
...niekoniecznie w odległej galaktyce!
...zobaczyłem Gwiezdne Wojny, zakochałem się ...i kocham te filmy do dziś!

W ten weekend możecie poczuć "Przebudzenie Mocy" w Miejskim Kinie Olbrzym! Po prawie 40 latach od premiery Nowej Nadziei ( Epizod IV - 1977 r.) mamy okazję poznać dalsze losy naszych gwiezdnych przyjaciół - Hana Solo, Księżniczki Lei oraz Luke'a Skywalkera. W ich role wciela się oryginalna obsada! ...dzięki czemu znowu możemy zobaczyć Harrisona Forda (swoją drogą jest to mój ulubiony aktor) razem z Chewbaccą za sterami kultowego Sokoła Millennium! Nie będę się tutaj rozpisywał i recenzował filmu ...ja kupuję go w stu procentach! Dla mnie to powrót do korzeni, niesamowita przygoda oraz wspaniałe emocje, które przywołują wspomnienia starej trylogii ...już teraz "Przebudzenie Mocy" nazywam filmem kultowym!

Zawsze w luźnych rozmowach o kinie, staram się przekonywać nieprzekonanych do obejrzenia Gwiezdnych Wojen - chyba jeszcze nie spotkałem się z sytuacją, żeby ktoś obejrzał i później żałował :) ...może i tym wpisem kogoś przekonam!? ...argumentów "za" jednak nie będę wypisywał, ponieważ z krótkiego wpisu o filmie, zrobiłby się naprawdę długi post! ;)


Poniżej zachęcam do obejżenia kulisów produkcji "Przebudzenia Mocy". Według mnie materiał ten jest recenzją samą w sobie, ponieważ pokazuje ludzi, którzy naprawdę kochają Gwiezdną Sagę i praca nad filmem to dla nich ogromny zaszczyt i niesamowita przyjemność. Reżyserem filmu jest J.J. Abrams, który jak sam przyznaje, wychował się na Gwiezdnych Wojnach, a teraz ma możliwość nakręcenia długo wyczekiwanej kontynuacji!
MIEJSKIE KINO OLBRZYM: PRZEBUDZENIE MOCY
29 stycznia:
16.30 "GWIEZDNE WOJNY. PRZEBUDZENIE MOCY" 3D (2015), DUBBING, wstęp 16/20 zł
19.30 "GWIEZDNE WOJNY. PRZEBUDZENIE MOCY" 2D (2015), NAPISY, wstęp 12/15 zł zł
31 stycznia:
16.00 "GWIEZDNE WOJNY. PRZEBUDZENIE MOCY" 3D (2015), DUBBING, wstęp 16/20 zł
19.00 "GWIEZDNE WOJNY. PRZEBUDZENIE MOCY" 2D (2015), NAPISY, wstęp 12/15 złDla mnie najpiękniejsze jest to, że Gwiezdna Saga na nowo odżyła w sercach starych, wiernych fanów oraz fakt, iż filmy te pokocha zupełnie nowe pokolenie widzów. Disney do 2019 roku planuje wypuszczać jednej film rocznie! Już w tym roku (15 grudnia 2016 roku) zadebiutuje na dużym ekranie Rogue One: A Star Wars Story (samodzielny film osadzony w uniwersum Gwiezdnych Wojen), natomiast Star Wars: Epizod VIII ma zaplanowaną premierę w Polsce na 14 grudnia 2017 roku!

Niech moc będzie z wami! Udanego seansu!