filmowe wtorki

Zapraszam serdecznie wszystkich mieszkańców na "filmowe wtorki" do Parku Miejskiego!

Wspólnie z Patrykiem Długajczykiem zainicjowaliśmy kino plenerowe w Tarnowskich Górach. Od lat dyskutujemy o filmach, spieramy się na temat konkretnych tytułów - w końcu udało się nam stworzyć coś ciekawego związanego z samym kinem! W ramach tej inicjatywy utworzyliśmy wydarzenie na facebook'u - ilość zainteresowanych przerosła nasze najśmielsze oczekiwania!

Przez kilka dni testowaliśmy wszystko przy Muszli w Parku Miejskim ... którą zresztą sami odmalowaliśmy (z pomocą innych fanów kina) ! Nieoceniona była również pomoc i wiedza Krzysztofa Bulandy - BENQ. Firma BENQ dostarczyła nam świetny sprzęt - śmiało mogę powiedzieć, że pracujemy na jednym z lepszych sprzętów w Europie - nie jest to żart! Jest to również jedyne kino plenerowe, które wyświetla obraz w samej muszli koncertowej!

W tym sezonie planujemy 5 spotkań z kinem! (od 09.08 do 0 6.09)

Startujemy zawsze 18:00 kinem familijnym / animacją dla dzieci ! W okolicach godziny 20:00 puścimy kinowy hit o którym trudno zapomnieć lub film, który jeszcze niedawno królował w Box Office ! Następnie w okolicach 22:00 (w zależności od długości wcześniejszych filmów) puścimy coś ambitniejszego / mocniejszego - tą pozycją zaskoczymy każdego konesera dobrego kina ! Myślicie, że na tym zakończymy!? Nie ma takiej możliwości! ...chwilę przed północą ...i tutaj propozycja tylko dla kinomanów o mocnych nerwach - horror !  

Tak wyglądały przygotowania:

 

Tak było w zeszły wtorek:  

 

Zapraszamy również do odwiedzania naszego fanpage - Tarnogórskie Kino Plenerowe !

‪#‎kinopleneroweTG‬ ‪#‎filmowewtorki‬ ‪#‎kino‬ ‪#‎tarnowskiegory‬