Wieści od przyjaciół: Honza mistrz krawiecki


Dostaliśmy maila od naszego przyjaciela Honzy. Napisał, że my tylko się bawimy i rozrabiamy jakbyśmy wąchali walerianę a on rozpoczął naukę krawiectwa artystycznego, ponieważ postanowił pomóc swojemu człowiekowi, którego pasją są patchworki.

Naukę rozpoczął od obsługi nożyczek. Aby nożyczki cięły tak jak chce kot należy je najpierw oswoić - aby to zrobić należy je dokładnie wylizać.

Nieco więcej czasu niż nauka obsługi nożyczek zajęło Honzie wyciąganie szpilek z pudełka - spędził pół dnia na wyszukiwaniu odpowiedniej pozycji do tej czynności.

Tak wymęczyło go wyszukiwanie tej odpowiedniej pozycji, że gdy dotarł do nauki korzystania z centymetra zaplątał się w nim i nie mógł rozpocząć nauki szycia na maszynie.

Ale wszystko jeszcze przed nim. Jest zdeterminowany (nawet śpiąc po wyczerpującej nauce nie wypuszcza z łapek nożyczek) i młody, więc ma jeszcze sporo czasu na naukę.

Dziękujemy Honzie za maila. Pozdrawiamy Honzę i jego Człowieka mrucząco.

PS

Jeśli jesteś kotem i chcesz zostać naszym przyjacielem wyślij nam swoje zdjęcie i napisz parę słów o sobie ortal@tg.net.pl">portal@tg.net.pl. Serdecznie zapraszamy. Możesz napisać nam o sobie skrótami a my zredagujemy pełen tekst o Tobie. Jeśli jesteś naszym przyjacielem i chcesz podzielić się newsami ze swoje życia lub nowymi zdjęciami czekamy na maila.

Thot & Set