Odmień swoją przestrzeń na jesień!

Odmień swoją przestrzeń na jesień!

Odmień swoją przestrzeń na jesień!

Zależy Ci na tym, aby wprowadzić powiew świeżości do Twojego wnętrza? Jeśli owszem – warto zacząć od zmiany dotychczasowych dodatków. Klimatyczne oświetlenie zapewniane przez nowoczesną lampę może nadać zupełnie nowego charakteru! Poniżej kilka praktycznych porad, dzięki którym odmienisz swoją przestrzeń!
 
Odmień swoje wnętrze na nowy sezon!
Zmiana oświetlenia pomoże Ci uzyskać upragniony efekt – lamy sufitowe, lampy wiszące lub stojące – co wybierasz?
Zadbaj też o nowe dodatki

Odmień swoje wnętrze na nowy sezon!

Nowoczesne lampy wiszące mogą wykreować totalnie inny wygląd pomieszczenia. Jeśli np. zdecydujesz się na oświetlenie w stylu glamour, czyli wyjątkowo zdobne, nierzadko z wiszącymi kryształkami – z pewnością Twój salon czy sypialnia nabierze kobiecego i przytulnego akcentu. Jeżeli jednak preferujesz klasyczne oświetlenie – wówczas strzałem w dziesiątkę okażą się np. minimalistyczne kinkiety lampy, które wpasują się w każdy rodzaj aranżacji. Z założenia taki zakup jest z reguły przeznaczony na kilka lat – warto zatem postawić na sprawdzonego producenta, np. na Ramko Echo. Dzięki temu będziesz mieć gwarancję, że kupione produkty będą niezawodne!

Zmiana oświetlenia pomoże Ci uzyskać upragniony efekt – lamy sufitowe, lampy wiszące lub stojące – co wybierasz?


Poza wyborem lampy warto zastanowić się nad tym, jakie światło będzie najbardziej pasowało do konkretnego oświetlenia. Dla przykładu – żarówki zapewniające ciepłe światło doskonale sprawdzą się w sypialni. Zapewniają przytulny akcent i są chętnie wybierane do tych pomieszczeń. Swoich entuzjastów ma także zimna barwa – jest jednak raczej wybierana do innych miejsc w domu.

Zadbaj też o nowe dodatki

Kiedy już zdecydujesz się czy to na lampy podłogowe, lampy sufitowe czy kinkiety – warto także rozważyć zmianę innych dodatków. Mogą to być np. nowe osłonki na rośliny, ramki ze zdjęciami czy gotowe plakaty, które ozdobią Twoje wnętrze. Wszystko zależy od Twojego gustu i oczekiwań względem efektu, jaki chcesz osiągnąć. Po wprowadzeniu sugerowanych zmian z pewnością dostrzeżesz, że relatywnie niskim kosztem udało Ci się odmienić Twoje wnętrze!

Okres jesienno-zimowy sprzyja spędzaniu czasu w domowym zaciszu. Jeżeli zależy Ci na tym, aby czuć się tam lepiej – warto zastosować powyższe wskazówki. Wymiana oświetlenia i wprowadzenie klimatycznych dodatków na pewno pomogą osiągnąć Ci ten cel! Wcale nie musisz wprowadzać kosztownych i czasochłonnych modyfikacji, aby uzyskać upragniony efekt. Zacznij poszukiwania nowego oświetlenia i poczuj się lepiej w swojej przestrzeni!