Zakłady bukmacherskie – jak wybrać najlepsze?

Zakłady bukmacherskie - jak wybrać najlepsze?

Zakłady bukmacherskie – jak wybrać najlepsze?

Zakłady bukmacherskie to jedna z bardziej emocjonujących rozrywek. Szczególnie dla kibiców danego sportu, którzy swoją miłość do danych rozgrywek łączą z nutką hazardu. Oglądaniu meczów towarzyszą zupełnie inne emocje niż zazwyczaj, a wygrane potrafią być wyjątkowo interesujące. Nic więc dziwnego, że wielu zapalonych kibiców prędzej czy później decyduje się na tego typu zabawę. Jak jej bezpiecznie spróbować?

1. Legalni i bezpieczni
2. Bonusy, kody promocyjne i dodatkowe atrakcje

Legalni i bezpieczni
Na polskim rynku działa obecnie kilkunastu bukmacherów. Ta liczba sukcesywnie się powiększa, natomiast każdy z nowych bukmacherów wnosi coś nowego i przyczynia się do rozwoju usług bukmacherskich. Tak było m.in. z LVBet, którego pojawienie się na rynku wywołało prawdziwą rewolucję. Bukmacher zaproponował tak bogaty pakiet usług i promocji dla swoich graczy, że błyskawicznie wyrósł na jednego z najważniejszych z całej stawce. Zanim jednak zaczniesz porównywać oferty i sprawdzać promocje, upewnij się, że wiesz, kto jest w tym kraju legalnym bukmacherem. Od czasów wprowadzenia nowej ustawy hazardowej, każdy chcący się ubiegać o prowadzenie takiej działalności bukmacher musi zdobyć licencję od Ministerstwa Finansów. Wiąże się to ze spełnieniem wielu warunków, których celem jest m.in. zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa wszystkim graczom. Bukmacherzy działają zarówno stacjonarnie, jak i internetowo. Coraz częściej w przypadku najmłodszych bukmacherów pojawia się jednak sugestia, że być może ich działalność ograniczy się wyłącznie do internetu, ponieważ coraz więcej graczy przenosi się właśnie tutaj.

Bonusy, kody promocyjne i dodatkowe atrakcje
Bukmacherzy przyciągają nowych i stałych graczy zakładów na wiele różnych sposobów. Jednym z nich są oczywiście atrakcyjne bonusy bukmacherskie, które umożliwiają grę na wyjątkowych warunkach. Chodzi przede wszystkim o pierwszą grę bez depozytu, kilkukrotne powiększenie pierwszej wpłaty itp. Do tego dochodzą kody promocyjne, które znaleźć można u partnerów bukmacherów. Np. lvbet kod promocyjny umożliwia np. podwojenie kwoty do 50 zł dla każdego gracza. Wszystkie te bonusy, atrakcje i dodatki mają przyciągnąć uwagę graczy i zachęcić ich do gry u konkretnego bukmachera. Początkującym graczom trudno jednak odnaleźć się w bogactwie tych możliwości. Przede wszystkim więc z myślą o nich powstały rankingi bukmacherów, które mają ułatwić orientację w ofercie poszczególnych zakładów, jak i w ich zestawieniu. Dzięki temu łatwiej jest podjąć decyzję, u kogo zagrać, a przy okazji można zgarnąć dodatkowy kod promocyjny, który ofertę jeszcze dodatkowo uatrakcyjni.