Poznaj hity blogerek, których nie może zabraknąć w Twojej łazience

Poznaj hity blogerek, których nie może zabraknąć w Twojej łazience

Poznaj hity blogerek, których nie może zabraknąć w Twojej łazience

Blogerki kosmetyczne spędzają sporo czasu na wyszukiwaniu nowinek i produktów, które mogą odmienić oblicze codziennej pielęgnacji. Zobaczcie, jakie preparaty cieszą się ogromną popularnością i zachwycają swoim działaniem. Czego nie może zabraknąć w Waszej kosmetyczce?
 
Mydło do mycia włosów

Kilka miesięcy temu na rynku kosmetycznym pojawiło się kilka ciekawych pozycji do mycia włosów. Jak się okazuje, do odświeżenia skalpu i włosów na ich całej długości nie są potrzebne preparaty oparte na alkoholu, silikonach i parabenach. Znacznie lepiej na kondycję naszej czupryny wpływają naturalne szampony oparte na znanych od lat roślinach. Jedną z ciekawszych propozycji jest mydło do mycia włosów w kostce. Do jego najważniejszych składników zaliczamy oliwę z oliwek, liść laurowy i sodę. Tyle i aż tyle wystarczy, aby utrzymać nasze włosy w czystości i higienie. 
 
Czarne mydło do mycia twarzy i ciała. Dlaczego warto się w nie zaopatrzyć?

W drogeriach możemy wybierać spośród dziesiątków płynów do kąpieli czy mycia ciała. Każde z nich kusi kolorowym opakowaniem i ładnym, lecz niekoniecznie, naturalnym zapachem. Korzystając z trendu na zdrowy styl życia, warto przetestować kosmetyki naturalne. Jednym z nich jest czarne mydło, często nazywane peelingiem enzymatycznym. Jest ono wyrabiane ręcznie i ma działanie detoksykacyjne, czyli oczyszczające i niwelujące działanie różnych toksyn. Do wyrobu czarnego mydła często stosuje się węgiel aktywny. Uzupełnieniem tego typu mydła mogą być substancje roślinne, na przykład olejek z szałwii. Do największych zalet tego typu produktu należy ścieranie martwego naskórka oraz oczyszczanie i wygładzanie skóry twarzy, ale i całego ciała. 
Szeroki wybór kosmetyków renomowanych marek można znaleźć w sklepie internetowym www.kontigo.com.pl.